Створення сайтів під ключ

Проектні рішення будь ‐ якої складності

Якщо ви хочете відкрити свій бізнес або зробити так, щоб про Вас дізнались ‐ ми Вам у цьому допоможемо

Зв'язатись

Втілюйте свої ідеї разом з нашою командою

Реалізуємо проекти будь ‐ якої складності

Зв'язатись

Створюємо сучасні сайти під ключ

Якщо ти не знаеш який сайт тобі потрібен ‐ ми допоможемо

Зв'язатись

Про нас

RUDENKO PROGRAM CORPORATION ‐ команда професіоналів, які надають широкий спектор IT послуг. Наші фахівці проектують та реалізують проекти будь ‐ яких форматів. Ми створюємо сайти з нуля всіх видів складності. Наші дизайнери допоможуть створити унікальний та неповторний дизайн, фірмовий стиль та логотип. Команда SEO просуне сайт в пошуковому запиті, що підніме вашу популярність на ринку конкурентів. Спеціалісти з реклами привертають користувачів, а SMM веде просування у соціальних мережах.

Ми готові відповісти на будь ‐ які ваші питання та зорієнтувати вас у виборі сайту, ціни та терміну виконання

Зв'язатись

Консультація

Якщо ви не можете розібратись або не впевнені у тому, який тип сайту вам потрібен, то ви можете зателефонувати нам за номером телефону або залишити заявку на нашому сайті і ми обов'язково з вами зв'яжемось

Заміна інформації на існуючому сайті

Якщо у вас є готовий сайт, але він трошки застарів та ви хочете його оновити або змінити фото, ціни та якусь інформацію, то ми з радістю вам у цьому допоможемо

Чим ми займаємось

  • Розробка сайтів
  • Дизайн
  • SEO
  • PPC
  • SMM

Веброзробка


Створення вебсайтів або вебдодатків передбачає виконання великого обсягу робіт, незалежно від розміру майбутнього проекту.


Для реалізації якісного продукту необхідно ретельно продумати всі етапи створення веб‐ сторінок та дотримуватись чіткого алгоритму.


Складається з багатьох етапів: головним з яких є вебдизайн, верстка сторінок, програмування на стороні клієнта і сервера, а також конфігурування вебсервера.


Веброзробка картинка

UX/UI


Оформлення сайту це перше, що бачить відвідувач, тому важливо тримати баланс між змістовністю та креативністю. Веб‐ дизайн сайту можна порівняти з красивою та добре оформленою вітриною, з якою спочатку зустрічається користувач.

Говорячи про сучасні сайти, не можна залишити поза увагою питання адаптивності. В епоху смартфонів люди переважно переглядають веб‐ сторінки і здійснюють покупки з телефону. Якщо сайт не підлаштовується під різні пристрої, його власник втрачає значну частину потенційних клієнтів.

Адаптивний дизайн дозволяє правильно відобразити сторінку як на екрані телефону або планшета, так і великому моніторі або телевізорі.

UX/UI img

Search Engine Optimization


SEO (Search Engine Optimization) ‐ це технологія піару вашого сайту в пошуковому рядку з метою отримання трафіку.


Простими словами, в результаті опрацювання якісного SEO ‐ сайт піднімається у видачі пошуковика, а це означає, що за посиланням на сторінку, що просувається, йде трафік відвідувачів, бо стає вища позиція такого посилання на сайт.


Тому, відповідаючи на запитання про те, що таке SEO‐ оптимізація, можна сказати, що це одна з найефективніших технологій залучення дешевого трафіку на сайт

Search Engine Optimization img

Pay per click


Це модель трансляції рекламної пропозиції цільової аудиторії, коли з бюджету списується сума не за кількість показів оголошення, а за клік по ньому. Тобто, оголошення транслюється та набирає показів, але оплата списується з рахунку рекламодавця лише після натискання відвідувача.


У розумінні власника бізнесу, в мережі клік ‐ це оплачуваний перехід відвідувача на цільову сторінку сайту або іншого ресурсу який просувається.

Pay per click img

Social media marketing


Якщо коротко, то SMM‐ фахівець створює та оформляє спільноти та публічні сторінки для бізнесу в соціальних мережах, наповнює їх контентом / постами з текстом, фото та відео, посиланнями на сайт, а також займається рекламою у соцмережах.

Робота спеціаліста зазвичай складається з кількох етапів:

• аналіз конкурентів;
• визначення іміджу компанії у соцмережах, розробка стратегії;
• складання контент‐плану;
• написання текстів для постів згідно з цим планом;
• підготовка фото, відео для постів;
• наповнення сторінки контентом;
• модерація сторінки, робота з коментарями.

Social media marketing img

Найпопулярніші питання

Від чого залежить ціна?

Розробка сайту ‐ це індивідуальний проект. Багато залежить від ваших побажать та виду сайту, який вам потрібен.

Ви маєте зазначити для чого вам потрібний сайт: магазин, стоматологія, блог, кав'ярня та т. і. , та від цього залежить складність роботи та ціна.


Ціна розробки сайту не обмежується тільки написанням коду. Це повноцінна та велика робота всієї команди, яка включає в себе розробку концепції вашого проекту, тестування та просування.

Дуже важливо створити унікальний сайт, який постійно працюватиме і залучатиме все більше трафіку з кожним днем.

Чому варто обрати саме нас?

Ми допоможемо вам підібрати тип сайту, який підходить для ваших потреб.

Перед стартом роботи наші спеціалісти вивчають особливості товарів та послуг. Ми займаємось детальним дослідженням ринку і розробляємо стратегію, яка в подальшому допоможе запуску успішного проекту.

Ми робимо точний аналіз конкурентів, вивчаємо їхні особливості для того, щоб створити унікальну пропозицію для вас.


Наша команда розробляє ресурси, що швидко працюють та забезпечують комфортну роботу користувачів будь‐ якого пристрою: мобільного телефону, планшету чи персонального комп'ютера.

Як замовити обрану послугу?

Для того, щоб замовити потрібну послугу, вам треба просто з нами зв'язатись.

Ви можете залишити заявку або зв'язатись з нами за номером телефону.

Які види сайтів ми розробляємо?

Лендінг ‐ (односторінковий сайт) ‐ вид сайту, що складається з однієї сторінки.


Сайт візитка ‐ вид сайту з простою структурою, що складається, як правило, з опису компанії, основних послуг/товарів та контактів, який не містить багато сторінок. Зазвичай їх кількість не перевищує 10.


Персональний ‐ схожий на сайт візитку тільки без орієнтації на вирішення бізнес‐ завдань. Ідеально підходить для надання певної інформації про себе та своє захоплення. Характеризується індивідуальним, незвичайним дизайном з flash анімацією та іншими елементами.


Корпоративний сайт ‐ вид сайту з комплексною, складнішою структурою та великою кількістю сторінок. Скажімо, це вже не візитівка, а презентація компанії.


Сайт каталог ‐ сайт із розгалуженою структурою сторінок. Даний вид сайту це каталог товарів або послуг, що надаються компанією.


Інтернет‐магазин ‐ вид сайту, на якому можна не тільки подивитися, але й купити товар. На сайтах такого типу надається список продукції, яку користувач може замовити там онлайн.

Від чого залежатиме термін виконання?

Термін створення залежить від того, який тип сайту ви для себе обрали.

Термін виконання може бути 1 ‐ 3 місяці. Якщо це крупний проект, то терміни можуть збільшуватись в залежності від складності та обсягу робіт.