UI/UX

Дизайн зображення UI/UX Designer ‐ це креативний професіонал, який розробляє інтерфейс користувача. UI та UX ‐ це два різних типи дизайну, але часто завдання обох напрямків тісно пов'язані, тому їх виконують спеціалісти високого рівня. Ця професія має давню історію. Будь‐яку кастомізацію зовнішнього вигляду продукту (упаковка, зовнішня реклама) можна назвати UI/UX дизайном, оскільки він робить кінцевий продукт зручним для покупця. Єдина відмінність дизайнерів полягає в тому, що сучасні UI/UX дизайнери використовують сучасні інструменти.

Зазвичай UI‐дизайнер працює в дуеті з UX‐дизайнером, але згідно з останніми тенденціями, одна людина ‐ UI/UX‐дизайнер ‐ почала виконувати обов'язки обох співробітників. UI‐ це «інтерфейс користувача» , а UX ‐ «взаємодія з користувачем» .

Розробник інтерфейсу користувача відповідає за візуалізацію програми таким чином, щоб вона була зручною та функціональною. Спеціаліст з користувальницького інтерфейсу відповідає за вибір форм, кольорів та інших параметрів для полегшення сприйняття продукту очима користувача.

Основна відмінність між UX та UI полягає в тому, що дизайн UX визначає рівень взаємодії інтерфейсу з користувачем, а UI фактично забезпечує покрокову реалізацію всіх кроків користувача до кінцевої мети та те, як це виглядає.

Іноді межі між цими двома типами структур дуже умовні, оскільки на практиці вони тісно пов'язані. Тому розробкою інтерфейсу зазвичай займається один дизайнер.

Дизайн сайту

Дизайн зображення Дизайн сайту ‐ це вид дизайну, метою якого є розробка стилістичних рішень, дизайну та користувацьких інтерфейсів для різноманітних веб‐додатків, сайтів і сервісів з урахуванням зручності використання, зручності та естетики.

Розробка веб‐сайтів ‐ це дуже складний процес, адже завдяки йому створюється безліч кольорових елементів і хроматичних рішень, часто народжуються цілі витвори мистецтва. Стиль, зовнішній вигляд, тематика, розташування тих же кнопок меню, посилання на розділи. Усі ці елементи веб‐дизайну потребують багато часу для вивчення. Професійні веб‐дизайнери роками оволодівають цією складною навичкою.

Дизайн сайту має багато нюансів. Робота дизайнера неможлива без природних талантів, наприклад: відчуття стилю, вміння розуміти і проектувати колірні поєднання. Для створення хорошої роботи використовується багато прийомів, використовується багато специфічних програм, кожну з яких потрібно знати і вміти працювати.

Людське сприйняття природно побудоване таким чином, що у кожного з нас є своє визначення та критерії краси. Всі ми любимо сприймати те, що добре і приємне для нашого ока. Тому, коли мова йде про веб‐дизайн, важливо враховувати фактор людського сприйняття, але не слід надто зосереджуватися на ньому. Хороший дизайн веб‐сайту, очевидно, є величезною перевагою для веб‐дизайнерів, але користувач відвідує ваш сайт за інформацією, а не за гарним зображенням, тому краще наповнити його вмістом.